Sunny IT Teenused OÜ

Osoitteemme on:
Pärnu mnt 141, Delta Plaza
Postilaatikko 59
11314 Tallinn

Puhelin: +372 68414 16
Faksi: +372 68414 01
It@sunnybusiness.ee

Helpdesk +372 5551 1142
Helpdesk sähköposti: help@sunnybusiness.ee
Puhelin: +372 684 1416
Ladataksesi  etähallintayhteyden tietokoneeseen klikkaa TÄSTÄ

Tiimi:

Harro Kalda, CEO, hallituksen jäsen
Puh  +372 68 414 16
Mob +372 50 591 60
Harro.Kalda@sunnybusiness.ee

Joonas Laanela, käyttäjätuen asiantuntija
Puh +372 68 414 16
Mob +372 555 111 42
Joonas.Laanela@sunnybusiness.ee

Lauri Uusküla, asiakasvastaava
Puh  +372 68 414 16
Mob +372 5691166
Lauri.Uuskyla@sunnybusiness.ee

Rauno Kapp, huoltoteknikko
Puh +372 68 414 16
Rauno.Kapp@sunnybusiness.ee

Rene Mainsoo, huoltoteknikko
Puh +372 68 414 16
Rene.Mainsoo@sunnybusiness.ee

Christo Elias, huoltoteknikko
Puh +372 68 414 16
Christo.Elias@sunnybusiness.ee

Eve.Kallast, kirjanpitäjä
Tel +372 68 414 08
Eve.Kallast@sunnybusiness.ee