Near-Shoring OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõtte sihtrühmadeks on välisosalusega Eestis asutatud äriühingud, kes vajavad usaldusväärset raamatupidamisteenust Eestis, ning Eesti ettevõtjad kes vajavad raamatupidamise teenuseid lähivälismaal. Pakume eesti-, inglise-, soome- ja venekeelset asjaajamist koos laialdase teenuste paketiga. Meie klientide vajadustest lähtuvalt on välja töötatud ülimalt läbipaistev ja kergelt arusaadav teenuste maksumuse süsteem, mis tagab selguse ja usaldusväärsuse.  Near-Shoring OÜ on liige Rootsi Kaubanduskojas Eestis ja Eesti Maksumaksjate Liidus.

Tänu kogemustele ja kuulumisele Sunny Business Services kontserni, saame Teid professionaalselt aidata ka mitmete muude ettevõtte finantspoolt puudutavate muredega. Samuti on tagatud ettevõtetele paljud Sunny Business Services teiste ettevõtete kvaliteetsed teenused, nagu tõlketeenus, IT hooldusteenus, õigusabi jne.

Oma igapäeva töös kasutame Hansaworldi ja Directo majandustarkvara, kuid kui Teie soov on raamatupidamine teostada mõne muu programmiga, siis teostame raamatupidamist ka teiste Teile sobivate majandustarkvaradega.

Kõikidele Sunny Business Services poolt pakutavate raamatupidamisteenustele on sõlmitud vastutuskindlustusleping.
Koostöös oma kohalike partneritega, pakume raamatupidamisalaseid teenuseid ka Rootsis, Lätis ja Leedus.