Near-Shoring OÜ on asutatud 2004. aastal, ning 2014. aastal tähistame oma 10. sünnipäeva. Ettevõtte sihtrühmadeks on välisosalusega Eestis asutatud äriühingud, kes vajavad usaldusväärset raamatupidamisteenust Eestis, ning Eesti ettevõtjad kes vajavad raamatupidamise teenuseid lähivälismaal. Pakume eesti-, inglise-, rootsi-, soome- ja venekeelset asjaajamist koos laialdase teenuste paketiga. Meie klientide vajadustest lähtuvalt on välja töötatud ülimalt läbipaistev ja kergelt arusaadav teenuste maksumuse süsteem, mis tagab selguse ja usaldusväärsuse. Meie rahvusvahelised sidemed on väga laiad, ulatudes lähivälismaadest – Soomest-Rootsist kuni Iirimaale. Near-Shoring OÜ on järgmiste väliskaubanduskodade liige: Ameerika Kaubanduskoda Eestis, Briti-Eesti Kaubanduskoda, Rootsi Kaubanduskoda Eestis, Taani-Eesti Kaubanduskoda. Samuti oleme ka Maksumaksjate Liidu liige.

Tänu kogemustele ja kuulumisele Sunny Business Services kontserni, saame Teid professionaalselt aidata ka mitmete muude ettevõtte finantspoolt puudutavate muredega. Samuti on tagatud ettevõtetele paljud Sunny Business Services teiste ettevõtete kvaliteetsed teenused, nagu tõlketeenus, IT hooldusteenus, õigusabi jne.

Oma igapäeva töös kasutame Hansaworldi ja Directo majandustarkvara, kuid kui Teie soov on raamatupidamine teostada mõne muu programmiga, siis teostame raamatupidamist ka teiste Teile sobivate majandustarkvaradega.

Kõikidele Sunny Business Services poolt pakutavate raamatupidamisteenustele on sõlmitud vastutuskindlustusleping.
Koostöös oma kohalike partneritega, pakume raamatupidamisalaseid teenuseid ka Rootsis, Lätis ja Leedus.

Parimate soovidega,

Katrin Luhaäär
Near-Shoring OÜ
Tegevjuht