Stitched Panorama

Near-Shoring OÜ

DELTA PLAZA II korrus
Pärnu mnt 141
11314 Tallinn
postkast 59
Telefon: +372 684 1400
Faks: +372 684 1401
e-post: finants@sunnybusiness.ee

Vilma Onistsenko, raamatupidaja
Vilma.Onistsenko@sunnybusiness.ee
+372 684 1408

Liina Eller, raamatupidaja
Liina.Eller@sunnybusiness.ee
+372 684 1409

Margit Vikat, raamatupidaja
Margit.Vikat@sunnybusiness.ee
+372 684 1410

Teeri Andrekson, raamatupidaja (lapsehoolduspuhkusel)
Teeri.Andrekson@sunnybusiness.ee
+372 684 1406

Signe Pugi, raamatupidaja
Signe.Pugi@sunnybusiness.ee
+372 684 1407

Rane Kees, raamatupidaja
Rane.Kees@sunnybusiness.ee
+372 684 1405

Ave Urblepp, raamatupidaja
Ave.Urblepp@sunnybusiness.ee
+372 684 1406

Terje Perlova, raamatupidaja
Terje.Perlova@sunnybusiness.ee
+372 684 1406