Sunny IT Teenused OÜ
 osutab kvaliteetseid arvutihoolduse- ja veebimajutuse teenuseid alates 2001. aastast. Sunny Business Services kontserniga ühinesime 2008. aastal.

Kui veel aastad paar tagasi mõõdeti infotehnoloogia teenuse kvaliteeti probleemide lahendamise kiirusega, siis täna ei saa seda enam argumendiks nimetada. Paindlikkus ja kiire reageerimine on iseenesestmõistetav ning teenuse kvaliteet on nüüd suhtes tekkida võivate probleemide arvuga – mida vähem Teil on vaja meid, seda professionaalsem on teenus. Seetõttu keskendume hooldusteenuse osutamisel eelkõige Teie arvutisüsteemides tekkida võivate probleemide ennetamisega, mistõttu võib teenus tihtipeale olla märkamatu.

Sunny IT Teenused OÜ on eelkõige spetsialiseerunud äriklientidele. Teenuste valikust leiate, lisaks arvutisüsteemide hooldusteenusele, just ärikliendile suunatud kiire, turvalise ja töökindla e-posti ning kodulehe majutuslahenduse – hosting. Veebimajutus ehk hosting võimaldab avada omanimelise kodulehe www.nimi.ee ja kasutada kirjade saatmiseks/lugemiseks sama lõpuga e-posti aadresse nimi@nimi.ee.

Sunny IT Teenused OÜ on ametlik Dell-i koostööpartner Eestis.

Tänapäevases kiiresti muutuvas ühiskonnas on infotehnoloogia kasutamine igapäevases töös ja ettevõtte müügitegevuse edendamises möödapääsmatu. Õigete lahenduste ja koostööpartneri valikuga on võimalik märkimisväärselt säästa aega, hoida kokku kulusid ja kasvatada tulusid.

 

Lugupidamisega,

Lauri Uusküla, Tegevjuht/CEO
Sunny IT Teenused OÜ