Hosting – Kodulehe veebimajutus

Veebileht asub serveris, kus on korraldatud backup, tagamaks 100%-list info säilimist. Varundus tehakse külmutatud andmetest ja ei muutu varunduse ajal. Poolenädalase täpsusega andmed varundatakse teise serveriruumi. Varundusest andmete taastamine on lisatöö välja arvatud juhul, kui varundusest taastamise põhjus on tekkinud teenusepakkuja vea või tõrke tõttu. Domeeni ümberkolimine ühest serverist teise toimub kiirelt ja mugavalt ning samal ajal tagatakse Teie e-mailide liikumine ja veebi internetis olemine.

Hostingu üldised võimalused:

Kontole ligipääs üle FTP
Külastatavuse statistika (Webalizer) võimalus
Crontab võimalus
MySQL (4.1)
PHP4 / PHP5
Apache2
Imagemagick
CGI rakenduste tugi
Muud võimalused/moodulid vastavalt kokkuleppele


IMAP/POP3 E-maili teenus

Sunny IT Teenuste e-posti lahendus on eelkõige suunatud ärikliendile, kelle jaoks on oluline kiire, kvaliteetne ja turvaline info liikumine. E-posti serveris kasutatakse korralikku viirusetõrjet ja pidevalt uuendatavat spami filtrit. Serverid asuvad spetsiaalselt välja töötatud ruumides. Server võimaldab e-posti välja saata ükskõik millisest Interneti teenusepakkuja võrgust ilma, et peaks konto seadetes midagi muutma. Kasutajaliides, haldamaks oma e-posti, on tehtud lihtsaks ja arusaadavaks.

E-maili teenuse üldised võimalused:

E-maili kontod, edasisuunamised, koopiad, aliased
POP3 / IMAP / Webmail kasutamise võimalus
Automaatvastusiirusekontroll
Rämpsposti filter
Väljuva meiliserveri kasutamise võimalus, sh kõrgema SMTP pordi kasutamise võimalus
E-maili admin-liides
Võimalik teha koopia kõikidest sisse- või väljaminevatest kirjadest

E-posti rendilahendus MS Exchange baasil

Sunny IT Teenuste MS Exchange e-posti lahendus on samuti suunatud eelkõige ärikliendile, kelle jaoks on väga oluline omada MS Exchange meiliteenuse funktsionaalsust:

Universaalne ligipääs:

Sülearvuti või lauaarvuti omanik – mailiserveriga ühenduse saamine ei eelda enam kontorivõrgu või VPN ühenduse kasutamist, RPC over HTTP tehnoloogia võimaldab andmetele ligipääsu suvalise internetiühenduse kaudu – ühtemoodi hõlpsalt toimib ligipääs nii kodust kui ka välisreisil wifi-levialas.

Mobiiltelefoni või pihuarvuti kasutaja – Outlook Mobile Access võimaldab vanemate mudelite puhul kasutada spetsiaalset WAP-portaali, uuemate nn. nutitelefonide ja pihuarvutite puhul on süsteemi tugi enamasti telefonile juba tehases lisatud.

Oma arvutist eemal olles – saad viimased e-maild kätte ka internetikohvikust või kasutades sõbra arvutit – Outlook Web Access vajab toimimiseks vaid veebibrauserit.

Grupitöö võimalused:

Vajadusel saad kõiki ressursse (kalender, kontaktid, failid ja e-kirjad) jagada ka oma kolleegidega.

Spämmitõrje:

Süsteem sisaldab tõhusat kaheastmelist rämpsposti filtrit.

Andmekaitse:

Kogu andmevahetus serveriga on krüpteeritud (128 bit SSL).
Kõigi kasutajate andmeid hoitakse tsentraalselt serveris, mille toimimist monitooritakse.
Igapäevane varukopeerimine.

Lisaks  kaasneb teenusega:

Out-of-office automaatvastuse kasutamine.
500 MB kettamahtu postkasti kohta, kliendi soovil saame ka suuremat mahtu pakkuda


 

Täiendava hostingu ja teenuste informatsiooni saamiseks palume helistada numbril (+372) 684 1415 või saata mail it@sunnybusiness.ee