Sunny IT Teenused OÜ

Asume aadressil:
Pärnu mnt. 141, Delta Plaza
Postkast 59
Tallinn, 11314

Telefon +372 6 841 416
Fax +372 6 841 401
It@sunnybusiness.ee

Helpdesk +372 555 111 42
Helpdesk e-post help@sunnybusiness.ee
Üldtelefon +372 6 841 416
Kaughaldusliidese arvutisse laadimiseks vajuta SIIA

Meeskond:
Lauri Uusküla, tegevjuht/CEO
Tel +372 6 841 415
Tel mob. +372 569 41 166
Lauri.Uuskyla@sunnybusiness.ee

Harro Kalda, juhatuse liige
Tel +372 6 841 415
Tel mob. +372 50 59 160
Harro.Kalda@sunnybusiness.ee

Vallo Voog, süsteemi administraator
Tel +372 6 841 415
Vallo.Voog@sunnybusiness.ee

Rene Mainsoo, hooldusinsener
Tel +372 6 841 416
Rene.Mainsoo@sunnybusiness.ee

Joonas Laanela, kasutajatoe spetsialist
Tel +372 6 841 416
Tel mob. +372 555 111 42
Joonas.Laanela@sunnybusiness.ee 

Rauno Kapp
, hooldusinsener
Tel +372 6 841 416
Rauno.Kapp@sunnybusiness.ee

Christo Elias, hooldusinsener
Tel +372 6 841 416
Christo.Elias@sunnybusiness.ee

Ave Urblepp
, raamatupidaja
Tel +372 6 841 408
Ave.Urblepp@sunnybusiness.ee