Igale rahvale on kõige ilusam tema emakeel. (Paul Ariste, Eesti keeleteadlane 1905-1990)

Sunny Galandrex Tõlkebüroo on 1997. aastal asutatud rahvusvaheliselt tegutsev tõlkebüroo. Teenindame arvukalt nii kohalikke kui ka välistaustaga ettevõtteid, kellele pakume tõlketeenuseidkirjalikku ja suulist tõlget, vandetõlget, audiovisuaaltõlget, keeleteenuseidkeelelist ja erialast toimetamist, ning tõlkeprotsessi toetavaid lisateenuseid – tekstituvastust, tõlkejärgseid kujundus- ja küljendustöid, kvaliteedikontrolli ning tõlkemälude ja terminiloendite koostamist.

Tõlkimisel ja toimetamisel järgime üldtunnustatud põhimõtet – tõlkija tõlgib võõrkeelest oma emakeelde ning keeletoimetaja loeb tekste samuti vaid oma emakeeles. Meie meeskonda kuuluvad erinevast rahvusest spetsialistid – insenerid, IT-spetsialistid, füüsikud, juristid, majandusteadlased, raamatupidajad, turundusspetsialistid, filoloogid ja paljude teiste elualade esindajad – tänu kellele leiame lahenduse igale keeleküsimusele. 

Sunny Galandrex Tõlkebüroo on Eesti Tõlkebüroode Liidu (ETBL) asutajaliige ning üks tänastest liikmetest.

Meie rahulolev klient Välisministeerium on väljastanud meile soovituskirja, mis on kättesaadav siit:
Reference Letter (Estonian Ministry Of Foreign Affairs)

Meie teenuseid tutvustava brožüüri saad alla laadida klikates all asuvale lingile:

Sunny Galandrex Tõlkebüroo tutvustus

Alates 2013. aasta kevadest oleme raamatupidamis- ja maksuinfoportaali www.rmp.ee koostööpartner. Tõlgime RMP lugejaskonnale finantsalaseid materjale enimlevinud Euroopa keeltesse. Meie tegemistega saate tutvuda näiteks SIIN ja SIIN.

EUATC_NEtwork_EstoniaSunny Galandrex Tõlkebüroo 19