eie meeskonda kuuluvad paljud eri rahvusest tõlkijad ja keeletoimetajad, kogenud projektijuhid ning kujundajad-küljendajad. Ühtekokku on meid laias maailmas üle 200! Tänu headele koostööpartneritele kõigil neljal kontinendil oleme võimelised pakkuma väga laia keelekombinatsioonide valikut.

Sunny Galandrex Tõlkebüroo meeskond:

Kaari Luik_Sunny Galandrex Tõlkebüroo OÜ projektijuhtKaari Luik, projektijuht

 Kaari omandab bakalaureuse kraadi Euroakadeemias inglise-eesti tõlgi erialal. Projektijuhina töötab Kaari Galandrexis alates 2015. aasta detsembrist. Kaariga saad suhelda eesti ja inglise keeles.

 


profile_raamatupidajaEelika Kähari, projektijuht

Eelika juhib Sunny Galandrexi tõlkeprojekte alates 2016. aastast. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia eriala ja läbinud keeletoimetaja magistriõppe õppeaineid Tallinna Ülikooli avatud õppe kaudu. Eelika suhtleb eesti, inglise ja vene keeles.

 

 

Maire-Liis Rohtma, vandetõlk

Maire-Liis on Justiitsministeeriumi ametisse vannutatud inglise ja rootsi-eesti vandetõlk ning inglise-eesti-inglise tõlkija. Maire-Liis on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse eriala ja omandab Tallinna Ülikoolis tõlkemagistri kraadi. Sunny Galandrexi meeskonnas alates 2010. aastast.Olesja Stserbitskaja:Sunny Galandrex TõlkebürooOlesja Štšerbitskaja, tõlkija

Olesja hoole all valmivad eesti/inglise-vene tõlketööd. Olesja on lõpetanud kirjaliku tõlke eriala ning töötab Sunny Galandrexi meeskonnas alates 2010. aastast. Ühtekokku on Olesjal tõlkekogemust rohkem kui 10 aastat.

 

 

Iris Leit, IT spetsialist-küljendaja

Iris on meie kollektiivi liige alates 2013. aasta kevadest. Ühtekokku on Iris küljendajana töötanud rohkem kui 18 aastat.

 

 

 

Triin Haaring, lapsehoolduspuhkusel