IT meeskond - Sunny Business Services

Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud.
Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee või helistage +372 68 41 400

IT Klienditugi

IT klienditugi
+372 555 111 42
help@sunnybusiness.ee
Sisenemine kaughaldusesse

Joonas Laanela

Kaughaldus klienditugi
+372 6841 416
Joonas.Laanela@sunnybusiness.ee

Christo Elias

Hooldusinsener
+372 6841 416
Christo.Elias@sunnybusiness.ee

Rauno Kapp

Hooldusinsener
+372 6841 416
Rauno.Kapp@sunnybusiness.ee

Risto Ott

Süsteemiadministraator
+372 6841 416
Risto.Ott@sunnybusiness.ee

Lauri Uusküla

Tegevjuht
+372 6841 415
Lauri.Uuskyla@sunnybusiness.ee

Harro Kalda

Juhatuse liige
+372 6841 415
Harro.Kalda@sunnybusiness.ee

Rene Mainsoo

Hooldusinsener
+372 6841 416
Rene.Mainsoo@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja
+372 6841 407
Signe.Pugi@sunnybusiness.ee