Sunny Business Services
+372 684 1400
info@sunnybusiness.ee

Järvevana Tee 9-40
Järvemetsa Hoone, II korrus
11314 Tallinn Eesti

IT Meeskond - Sunny Business Services

Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud. Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee

avatar

IT Klienditugi

IT klienditugi
+372 555 111 42
it@sunnybusiness.ee
Sisenemine kaughaldusesse

Joonas Laanela

Kaughaldus klienditugi
+372 6841 416
joonas.laanela@sunnybusiness.ee

Christo Elias

Hooldusinsener
+372 6841 416
christo.elias@sunnybusiness.ee

Rauno Kapp

Hooldusinsener
+372 6841 416
rauno.kapp@sunnybusiness.ee

Lauri Uusküla

Tegevjuht
+372 6841 415
lauri.uuskyla@sunnybusiness.ee

Harro Kalda

Juhatuse liige
+372 6841 415
harro.kalda@sunnybusiness.ee

Risto Ott

Süsteemiadministraator
+372 6841 416
risto.ott@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja
+372 6841 407
signe.pugi@sunnybusiness.ee