Sunny Business Services
+372 684 1400
info@sunnybusiness.ee

Järvevana Tee 9-40
Järvemetsa Hoone, II korrus
11314 Tallinn Eesti

Microsoft 365 müük ja haldus - Sunny Business Services

Pakume abi Microsoft 365, Exchange Online ja teiste Microsofti toodete ja teenuste valikul. Meie kaudu on võimalik tooteid osta ka ühe kuu kaupa.

 • Microsoft 365 Business Basic (varasema nimega Office 365 Business Essentials) - 4,20 € kasutaja kohta kuus.

  Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja Microsoft Teamsi ja pilvsalvestusruumi. Komplektis ei sisaldu Office’i rakenduste töölauaversioonid. Komplekti kuuluvad Office'i rakendused: Wordi, Exceli ja PowerPointi veebi- ja mobiiliversioonid. Sisalduvad teenused: Exchange, OneDrive, SharePoint, Teams.

 • Microsoft 365 Business Standard (varasema nimega Office 365 Business Premium) - 10,50 € kasutaja kohta kuus.

  Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kasutada Office’i rakendusi kõikides seadmetes ning äriklassi meiliteenust, failide pilvsalvestusruumi ja võrgukoosolekute ja vestluse võimalusi. Komplekti kuuluvad Office'i rakendused: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Publisher (ainult PC-arvutitele), Access (ainult PC-arvutitele). Sisalduvad teenused: Exchange, OneDrive, SharePoint, Teams

 • Microsoft 365 Business Premium (varasema nimega Microsoft 365 Business) - 16,90 € kasutaja kohta kuus.

  Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kasutada kõiki Business Standardi, täiustatud küberohtude vastase kaitse ja seadmehalduse võimalusi. Komplekti kuuluvad Office'i rakendused: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Publisher (ainult PC-arvutitele), Access (ainult PC-arvutitele). Sisalduvad teenused: Exchange, OneDrive, SharePoint, Teams, Intune, Azure'i teabekaitse.

 • Microsoft 365 rakendused (varasema nimega Office 365 Business) - 8,80 € kasutaja kohta kuus.

  Hõlmab ainult rakendusi. Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kasutada Office’i rakendusi kõikides seadmetes ning failide pilvsalvestusruumi. Äriklassi meiliteenus ja Microsoft Teams ei kuulu komplekti. Komplekti kuuluvad Office'i rakendused: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Publisher (ainult PC-arvutitele), Access (ainult PC-arvutitele). Sisalduvad teenused: OneDrive.

 • Microsoft Exchange Online (leping 1) - 3,40 EUR kasutaja kohta kuus.

  Turvaline ja usaldusväärne äriklassi meiliteenus, mis hõlmab 50 GB salvestusruumiga postkasti kasutaja kohta.

 • Microsoft Exchange Online (leping 2) - 6,70 EUR kasutaja kohta kuus.

  Kõik Exchange Online’i lepingu 1 funktsioonid ja peale selle 100 GB salvestusruum, majutatud kõnepost ja andmete kaotsimineku vältimine.

 • Kõikidele hindadele lisandub käibemaks.

Asjassepuutuvad teenused meie Veebipoes

 • Microsoft 365 Business Basic
  4,20 €
 • Microsoft 365 Business Standard
  10,50 €
 • Microsoft 365 Business Premium
  16,90 €
 • Microsoft 365 rakendused
  8,80 €