Sunny Business Services
+372 684 1400
info@sunnybusiness.ee

Järvevana Tee 9-40
Järvemetsa Hoone, II korrus
11314 Tallinn Eesti

Aastaaruanne - Sunny Business Services

Majandusaataaruanne tuleb esitada 6 kuu jooksul peale ettevõtte majandusaasta lõppu. Üldjuhul on ettevõtetel majandusaastaks kalendriaasta, kuid mitte alati. Erandina võib esimese majandusaastaaruande koostada pikema perioodi kohta kui 12 kuud kuid mis ei tohi olla pikem kui 18 kuud.

Lisaks majandusaastaaruandele võib ettevõttel olla kohustus esitada muid aruandeid ja deklaratsioone, olenevalt tegevusala(de)st millel tegutsetakse. Soovitame kindlasti pöörduda raamatupidamisteenuse pakkuja poole varakult ennem majandusaastaaruande koostamise vajadust. Sest väga tihti selgub, et üks või teine aruanne või deklaratsioon oleks tulnud esitada juba varem, või on tegevuses mõned puudused mille korrastamine tagantjärgi osutub kulukaks.

Soovitame varakult tähelepanu pöörata ka võimalikule auditi- või ülevaatuse kohustuse ilmnemisele. Audit on kohustuslik muuhulgas enam kui kahe aktsionäriga aktsiaseltsile, sihtasutusele jt.

Asjassepuutuvad teenused meie Veebipoes

 • Raamatupidamisteenus alustavale e-ärile
  129,00 €
 • Raamatupidamisteenus e-ärile
  189,00 €
 • Digiteenuste müüja raamatupidamisteenus
  199,00 €
 • Majandusaasta aruande koostamine tegevuseta osaühingule
  199,00 €

Osaühingu ja vähem kui kolme aktsionäriga aktsiaseltsi auditi/ülevaatuse kohustust saad kontrollida Audiitorkogu kalkulaatoriga.