Sunny Business Services
+372 684 1400
info@sunnybusiness.ee

Järvevana Tee 9-40
Järvemetsa Hoone, II korrus
11314 Tallinn Eesti

Teenuse ulatus - Sunny Business Services

Ettevõtte raamatupidamisteenuse ulatus võib oluliselt varieeruda. Raamatupidamist ja maksudeklaratsioone tuleb kindlasti teha igakuiselt kui ettevõte on registreeritud käibemaksukohuslasena, maksab Eestis töötasu ja dividende, kannab erisoodustuse kulusid, tegeleb aktsiisikaupadega jpm.

 • Kui ettevõte müüb kaupu või teenuseid lõpptarbijatele teistes Euroopa Liidu riikides, müüb kaupu või digitaalseid teenuseid interneti teel teistesse Euroopa Liidu riikidesse või omab seal püsivat tegevuskohta ja/või töötajaid ja vabakutselisi, siis suure tõenäosusega on nõutav täiendav maksukohustuste täitmine nendes riikides. Soovitame võtta meiega ühendust ja me aitame välja selgitada võimalikud kohustused teistes riikides ning milline on vajalik raamatupidamisteenuse ulatus. Vastava infoga saab tutvuda siin.
 • Kui mittekäibemaksukohuslane Eesti ettevõte soetab teise EL liikmesriigi käibemaksukohuslaselt kaupu või teenuseid, siis tuleb nendelt ostudelt deklareerida ja tasuda Eesti käibemaks järgmisel kuul.

Asjassepuutuvad teenused meie Veebipoes

 • Raamatupidamisteenus alustavale e-ärile
  129,00 €
 • Raamatupidamisteenus e-ärile
  189,00 €
 • Digiteenuste müüja raamatupidamisteenus
  199,00 €
 • Majandusaasta aruande koostamine tegevuseta osaühingule
  199,00 €

Meie raamatupidamisteenuse lepingu sõlmimisel hakkab kliendile teenust osutama üks meie raamatupidajatest, kelle kvalifikatsioon vastab ettevõtte vajadustele. Juhendame klienti kuidas korraldada ligipääsud e-maksuametisse jm, lepime kokku kas dokumentide edastamine hakkab toimuma majandustarkvara siseselt, e-postiga, pilveteenuse kaudu vm moel. Üldjuhul piisab raamatupidamisdokumentidest elektroonilisel kujul.