Teenuse ulatus - Sunny Business Services

Raamatupidamisteenuse ulatus

Ettevõtte raamatupidamist ja maksudeklaratsioone tuleb kindlasti teha igakuiselt kui ettevõte on registreeritud käibemaksukohuslasena, maksab Eestis töötasu ja dividende, kannab erisoodustuse kulusid, tegeleb aktsiisikaupadega jpm.

Oluline tähelepanek: Kui ettevõte müüb kaupu või teenuseid lõpptarbijatele teistes Euroopa Liidu riikides, müüb kaupu või digitaalseid teenuseid interneti teel teistesse Euroopa Liidu riikidesse või omab seal püsivat tegevuskohta ja/või töötajaid ja vabakutselisi, siis suure tõenäosusega on nõutav täiendav maksukohustuste täitmine nendes riikides. Soovitame võtta meiega ühendust ja me aitame välja selgitada võimalikud kohustused teistes riikides.
Vastava infoga saab tutvuda ka https://europa.eu/youreurope/business/index_et.htm.

Meie raamatupidamisteenuse lepingu sõlmimisel hakkab kliendile teenust osutama üks meie raamatupidajatest, kelle kvalifikatsioon vastab ettevõtte vajadustele. Juhendame klienti kuidas korraldada ligipääsud e-maksuametisse jm, lepime kokku kas dokumentide edastamine hakkab toimuma majandustarkvara siseselt, e-postiga, pilveteenuse kaudu vm moel. Üldjuhul piisab raamatupidamisdokumentidest elektroonilisel kujul.

Saada meile päring