Töötajad - Sunny Business Services

Sunny kontaktisikute ja töötajate leiad alljärgnevalt lehelt.
Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud.
Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee või helistage +372 68 41 400

IT meeskond

Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud.
Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee või helistage +372 68 41 400

avatar

IT Klienditugi

IT klienditugi
+372 555 111 42
it@sunnybusiness.ee
Sisenemine kaughaldusesse

Joonas Laanela

Kaughaldus klienditugi
+372 6841 416
Joonas.Laanela@sunnybusiness.ee

Christo Elias

Hooldusinsener
+372 6841 416
Christo.Elias@sunnybusiness.ee

Rauno Kapp

Hooldusinsener
+372 6841 416
Rauno.Kapp@sunnybusiness.ee

Risto Ott

Süsteemiadministraator
+372 6841 416
Risto.Ott@sunnybusiness.ee

Lauri Uusküla

Tegevjuht
+372 6841 415
Lauri.Uuskyla@sunnybusiness.ee

Harro Kalda

Juhatuse liige
+372 6841 415
Harro.Kalda@sunnybusiness.ee

avatar

Sven Friberg

Arendusjuht
+372 6841 415
Sven.Friberg@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja
+372 6841 407
Signe.Pugi@sunnybusiness.ee

Raamatupidamise Meeskond

Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud. Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee

Karin Aasaleht

Raamatupidaja
+372 6841 402
Karin.Aasaleht@sunnybusiness.ee

Margit Vikat

Raamatupidaja
+372 6841 410
Margit.Vikat@sunnybusiness.ee

Ave Urblepp

Raamatupidaja
Ave.Urblepp@sunnybusiness.ee

Agnes Aasaleht

Raamatupidaja
Agnes.Aasaleht@sunnybusiness.ee

Pilvi Kersten

Raamatupidaja
Pilvi.Kersten@sunnybusiness.ee

Evelin Salu

Raamatupidaja
Evelin.Salu@sunnybusiness.ee

Liina Eller

Raamatupidaja
+372 6841 409
Liina.Eller@sunnybusiness.ee

Rane Kees

Raamatupidaja
+372 6841 405
Rane.Kees@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja
+372 6841 407
Signe.Pugi@sunnybusiness.ee

Terje Murmann

Raamatupidaja
Terje.Murmann@sunnybusiness.ee

Marvi Meriniit

Raamatupidaja
Marvi.Meriniit@sunnybusiness.ee

Teeri Andrekson

Raamatupidaja
Teeri.Andrekson@sunnybusiness.ee

Tõlke Meeskond

Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud.
Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee

Kaari Luik

Tõlkeprojektide juht
+372 6841 420
+372 58530186

tolge@sunnybusiness.ee
Kaari on Inglise-Eesti keele tõlke magister ja lõpetanud Euroakadeemia. Meie büroos töötab Kaari tõlkeprojektide juhina alates 2015. aastast.

Liisi Kaljo

Tegevjuht/CEO

Liisi.Kaljo@sunnybusiness.ee
Telefon: +372 6 841 419

Liisi alustas büroos 2013. aastal tõlkeprojektide juhina, ning 2017. aastal asus ta tegevjuhi ametisse. Liisi on eelnevalt töötanud pangas ning omab bakalaureuse kraadi rahvusvahelise ärijuhtimise erialal. Lisaks on ta elanud Hispaanias, kus õpetanud nii hispaania keelt kui ka tegelenud müügitööga. Liisiga saab suhelda nii eesti, inglise, vene kui ka hispaania keeles.

Olesja Štšerbitskaja

Vene keele tõlkija/toimetaja
E-post: tolge@sunnybusiness.ee
Telefon: +372 684 1420

Olesja hoole all valmivad eesti/inglise-vene tõlketööd. Olesja on lõpetanud kirjaliku tõlke eriala ning töötab Sunny Galandrexis  alates 2010. aastast. Ühtekokku on Olesjal tõlkekogemust rohkem kui 12 aastat.

Maire-Liis Rohtma

Vandetõlk
E-post: tolge@sunnybusiness.ee
Telefon: +372 684 1420

Maire-Liis on Justiitsministeeriumi ametisse vannutatud inglise ja rootsi-eesti vandetõlk ning inglise-eesti-inglise tõlkija. Maire-Liis on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse eriala ja omandab Tallinna Ülikoolis tõlkemagistri kraadi. Maire-Liis töötab Sunny Galandrexis alates 2010. aastast.

Signe Pugi

Raamatupidaja
+372 6841 407
Signe.Pugi@sunnybusiness.ee