Sunny Business Services
+372 684 1400
info@sunnybusiness.ee

Järvevana Tee 9-40
Järvemetsa Hoone, II korrus
11314 Tallinn Eesti

IT Teenused - Sunny Business Services

Sunny IT Teenused OÜ on 2001. aastal loodud kvaliteetseid IT-tooteid ja ‑teenuseid pakkuv ettevõte. Oleme spetsialiseerunud erinevate IT-süsteemide ja ‑seadmete müügile, paigaldusele ning haldusele ja teenindusele.

Meie missioon on olla oma klientidele partner, kes pakub sobivaid uuenduslikke ja alati kättesaadavaid IT teenuseid ja lahendusi ning käib kaasas kliendi arenguga.

Sunny IT tiimil on olemas vajalikud tehnilised oskused, et toetada teie igapäevatööd. Meie käest saab kõik teie ettevõtte tööks vajaliku: alates kasutajatoest ning arvutitest ja nende hooldusest kuni võrkude, serverite ja turvaliste pilvelahendusteni, sealhulgas pakume ka firma e-posti ja kodulehe majutust.

Meie IT teenuse kliendid on eri suurusega ja erineva tegevusvaldkonna ettevõtted. Olgu teie firma suuruseks üks või kakssada töötajat, Sunny IT Teenustest saate ikka abi. Teid aitavad neli serverispetsialisti-süsteemiadministraatorit, neli konsultanti-hooldusspetsialisti ja kaks projektijuhti-kliendihaldurit. Meie töötajad on eesmärgile pühendunud oma ala spetsialistid. Uute klientide lisandumise korral oleme alati valmis meeskonda suurendama, kui see osutub vajalikuks.

Alates 2001

Sunny IT Teenused ja partnerid

Oleme Microsofti lepinguline partner, Delli registreeritud partner, ESETi viirus- ja ründetõrjetarkvara kuldpartner, varunduse tarkvaratootja Veeami partner, WatchGuardi ja teiste tulemüüride edasimüüja ja paigaldaja ning Ubiquiti juhtmevabade võrguseadmete edasimüüja. Tegeleme veel paljude teiste toodete müügi, paigalduse ja hooldusega, sealhulgas Synology, Hewlett-Packard, Lenovo ning Supermicro.

Kliendid on meie hallata usaldanud rohkem kui 700 töökohta, üle 80 Windowsi ja Linuxi serveri, tulemüüre, wifi- ja lokaalvõrguseadmeid ning teisi lisaseadmeid.

Pakume kõiki teie tööks vajalikke IT-teenuseid ja -tooteid

 • töökohti (arvuteid, monitore, sülearvuteid, tahvelarvuteid), printereid, traadita (wifi) ja lokaalseid arvutivõrke ning nende testimist, paigaldust, kaabeldust ja haldust;
 • domeenimajutust ja e-posti ning rühmatöövahendeid, privaatservereid, serverimajutust, privaatpilve, Microsoft Office 365 teenuseid ja konsultatsiooni ning muid erinevaid tarkvaratooteid ja nende haldust;
 • erinevaid küberturvalisuse tooteid: tulemüüre, viirustõrjet, ründetõrjeseadmeid ja -tarkvara, VPN-turvalahendusi kaugtööks;
 • IT-süsteemide kaardistust, IT-strateegiat, taaste- ja teenindusplaane ning seadmete ja infosüsteemide seiret;
 • andmevarundust (backup), võrgusalvestust, salvestusseadmeid ning andmete taastamist ja migratsiooni;
 • kiiret kasutajatuge (helpdesk) kaughalduse teel ja kohapeal ning arvutiabi ja hooldust;
 • IP-valvekaameraid, erinevaid meedialahendusi ja infoekraane ning tehisintellektiga videovalvesüsteeme;
 • vanade seadmete utiliseerimist ning andmete turvalist hävitamist andmekandjatelt ja seadmetest;

Asjassepuutuvad teenused meie Veebipoes

 • Hooldus ja väljakutse püsileping kuni 4 tundi kuus
  195,00 €
 • Sunny virtuaalserveri andmete varundamine 150GB
  50,00 €
 • Domeeni ja e-maili majutus kuni 5GB
  25,00 €
 • Microsoft 365 rakendused
  8,80 €
 • ESET Endpoint antiviirus 1 töökoha litsents
  25,00 €

Soovi korral pakume klientidele järelmaksu võimalust