Skip to content

Meeskond

Sunny kontaktisikute ja töötajate leiad alljärgnevalt lehelt. Austame oma töötajate privaatsust, mistõttu avaldame veebilehel ainult nende kontaktid / pildid kes on selleks nõusoleku andnud. Juhul kui otsitavat töötajat kodulehelt ei leia, kirjutage meile info@sunnybusiness.ee või helistage +372 68 41 400

Büroo ja juhtkond

Marili Viirmaa

Marili Viirmaa

Büroojuht

+372 684 1400
info@sunnybusiness.ee

Tõnu Tibbing

Partner

info@sunnybusiness.ee

Mati Annus

Partner

info@sunnybusiness.ee

Raamatupidamine

Marvi Meriniit

Raamatupidamisteenuste juht, juhatuse liige

marvi.meriniit@sunnybusiness.ee

Liina Eller

Raamatupidaja

+372 6841 409
liina.eller@sunnybusiness.ee

Karin Aasaleht

Raamatupidaja

+372 6841 402
karin.aasaleht@sunnybusiness.ee

Rane Kees

Raamatupidaja

rane.kees@sunnybusiness.ee

Margit Vikat

Raamatupidaja

+372 6841 410
margit.vikat@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja

+372 6841 407
signe.pugi@sunnybusiness.ee

Evelin Salu

Raamatupidaja

evelin.salu@sunnybusiness.ee

Terje Murmann

Raamatupidaja

terje.murmann@sunnybusiness.ee

Agnes Aasaleht

Raamatupidaja

agnes.aasaleht@sunnybusiness.ee

Pilvi Kersten

Raamatupidaja

pilvi.kersten@sunnybusiness.ee

e-Residency

Manuel Schutte

e-Residency Manager

manuel.schutte@sunnybusiness.ee

Kapilesh Choudhary

e-Residency Representative India

sam.ch@sunnybusiness.ee

Anett Randvee

Marketing and Community Manager for E-Resident Store

+372 6841 402
anett.randvee@sunnybusiness.ee

Chan H. Lee

e-Residency service partner South Korea

chan.lee@sunnybusiness.ee

Francesco Olcelli

e-Residency service partner Italy and Greece

francesco.olcelli@sunnybusiness.ee

Sunny Latam

e-Residency service partner Spanish speaking markets

contacto@sunnylatam.com

Paul Nevin

e-Residency service partner Ireland and UK

+372 6841 406
paul.nevin@sunnybusiness.ee

IT Teenused

IT Helpdesk

IT klienditugi

+372 555 111 42
it@sunnybusiness.ee
Remote Management

Risto Ott

Süsteemiadministraator

+372 6841 415
risto.ott@sunnybusiness.ee

Joonas Laanela

Kaughaldus klienditugi

+372 6841 416
joonas.laanela@sunnybusiness.ee

Harro Kalda

Juhatuse liige

+372 6841 415
harro.kalda@sunnybusiness.ee

Christo Elias

Hooldusinsener

+372 6841 416
christo.elias@sunnybusiness.ee

Lauri Uusküla

Tegevjuht

+372 6841 415
lauri.uuskyla@sunnybusiness.ee

Rauno Kapp

Hooldusinsener

+372 6841 416
rauno.kapp@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja

+372 6841 407
signe.pugi@sunnybusiness.ee

Tõlkimine

Kaari Luik

Tegevjuht

+372 6841 420
tolge@sunnybusiness.ee

Maire-Liis Rohtma

Vandetõlk, tõlkija

tolge@sunnybusiness.ee

Riina Egger

Tõlkeprojektide juht

+372 6841 420
tolge@sunnybusiness.ee

Signe Pugi

Raamatupidaja

+372 6841 407
signe.pugi@sunnybusiness.ee